Правила та умови користування сайтом

 1. Реєструючись на сайті Інтернет-магазину та замовляючи Товари через інтернет-магазин, Покупець засвідчує свою повну та беззаперечну згоду зі всіма положеннями та правилами, розміщеними на цьому сайті.
 2. Правовідносини між Покупцем та Продавцем товарів, розміщених на сайті Інтернет-магазину, виникають на підставі Договору публічної оферти, з положеннями якого зобов’язані ознайомитися усі користувачі сайту Інтернет-магазину.
 3. Інтернет-магазином можуть користуватися лише особи віком від 18 років. Користувач повинен володіти необхідним обсягом дієздатності та необхідними повноваженнями для укладення договору купівлі-продажу Товарів через веб-сайт. Реєструючись на веб-сайті Інтернет-магазину, ви гарантуєте, що є повнолітнім та володієте необхідним обсягом цивільної дієздатності для використання веб-сайту Інтернет-магазину.
 4. Будь-яка особа, яка не досягла 18 років, може користуватися інтернет-магазином лише за згодою батьків або опікунів.
 5. Замовлення Товару здійснюється на умовах, передбачених Договором публічної оферти.
 6. Реєстрація на сайті відбувається шляхом створення облікового запису. Після реєстрації на сайті, Користувач набуває права користування Обліковим записом.
 7. Замовлення Товару можна здійснити без попередньої реєстрації на сайті Інтернет-магазину.
 8. Користувач сайту Інтернет-магазину несе особисту відповідальність за точність, правильність та правдивість інформації, яка вказується ним під час реєстрації на сайті та (або) оформлення замовлення.
 9. Розміщувати будь-які повідомлення (коментарі, відгуки) на сайті Інтернет-магазину мають право лише зареєстровані Користувачі.
 10. Користувачі сайту зобов’язуються не залишати на сайті Інтернет-магазину повідомлення образливого, загрозливого, брутального, принизливого чи непристойного змісту. Будь-яке повідомлення схожого змісту підлягає негайному видаленню, а обліковий запис Користувача, який залишив таке повідомлення, заблоковується.
 11. Користувачі сайту Інтернет-магазину мають право переглядати та завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали сайту Інтернет-магазину, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах заборонено.
 12. Погоджуючись з цими Правилами, Користувач підтверджує, що він ознайомлений з Політикою конфіденційності, та повністю і беззаперечно приймає умови Договору публічної оферти.
Pazmanskiy.com.ua
м. Львів, вул. Генерала Юнаківа, 9 оф. 1.